Prodejce vakuových kopírovacích rámů pro sítotiskSupplier of vacuum copying frames (exposure units) (English version)Vakuum Kopierrahmen für Siebdruck - Verkauf (Deutsch Version)
Úvodní stránka > Vakuové kopírovací rámy > SVR - Vakuový kopírovací rám

SVR - Vakuový kopírovací rám

SVR - Vakuový kopírovací rám
Technické údajeSVR
Max. velikost rámů750 x 950 mm
Rozměr skla1000 x 1300 mm
Rozměry ve svislé poloze
šířka1350 mm
délka300 mm
výška1650 mm
Rozměry ve vodorovné poloze
šířka1350 mm
délka1000 mm
výška1650 mm
Hmotnost80 kg
El. přípojka1 N PE 230 V 50 Hz / 16 A
Sací výkon3 m3 / hod.
Žluté světloPHILIPS 36 W
Zařízení určené pro přenos filmové předlohy na síto do formátu 750 x 950 mm.
VAKUOVÝ KOPÍROVACÍ RÁM SVR je jednoduché prostorově nenáročné zařízení určené pro přenos filmové předlohy na síto. Konstrukce rámu je připevněna na stěnu a je složena z dvojice otočně uložených příklopných ploch: speciální skleněná deska a antistatická pryžová membrána. V pracovní poloze se plochy zajistí třmenovými uzávěry, snadné otevření rámu a fixování v této poloze zajišťuje plynová vzpěra. Vakuový kopírovací rám je vybaven bezolejovou vývěvou, která vyčerpá vzduch mezi skleněnou deskou a membránou. Tím zajistí rychlé a velmi pevné a rovnoměrné přitlačení předlohy na síto. Pro snadnou manipulaci se světlocitlivým materiálem je na rámu upevněna zářivková trubice se žlutým světlem. Materiál pro pryžovou membránu i vývěva jsou dodány od kvalitních západoevropských firem a na rámech SVR jsou používány již několik let bez reklamací na kvalitu. Kovové části rámu jsou práškově lakovány a galvanicky pokoveny.

Dotaz na cenu:

Prosím vyplňte tento formulář. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku.

*

* povinné údaje

 • POJÍZDNÝ DRŽÁK ROLÍ
  POJÍZDNÝ DRŽÁK ROLÍ
  [28. 2. 2018]
  Možnost uchycení až 5 ks rolí na jednom vozíku.Role jsou na úchytech s ložiskama, snadné otáčení.Možnost doplnit o zařízení k převíjení z role na roli.Možnost ukotvení pojízdného držáku k tiskovému st... [Více]
 • Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
  Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
  [6. 3. 2016]