Prodejce vakuových kopírovacích rámů pro sítotiskSupplier of vacuum copying frames (exposure units) (English version)Vakuum Kopierrahmen für Siebdruck - Verkauf (Deutsch Version)
Úvodní stránka > Vakuové kopírovací rámy > SVR - Vakuový kopírovací rám

SVR - Vakuový kopírovací rám

SVR - Vakuový kopírovací rám
Technické údajeSVR
Max. velikost rámů750 x 950 mm
Rozměr skla1000 x 1300 mm
Rozměry ve svislé poloze
šířka1350 mm
délka300 mm
výška1650 mm
Rozměry ve vodorovné poloze
šířka1350 mm
délka1000 mm
výška1650 mm
Hmotnost80 kg
El. přípojka1 N PE 230 V 50 Hz / 16 A
Sací výkon3 m3 / hod.
Žluté světloPHILIPS 36 W
Zařízení určené pro přenos filmové předlohy na síto do formátu 750 x 950 mm.
VAKUOVÝ KOPÍROVACÍ RÁM SVR je jednoduché prostorově nenáročné zařízení určené pro přenos filmové předlohy na síto. Konstrukce rámu je připevněna na stěnu a je složena z dvojice otočně uložených příklopných ploch: speciální skleněná deska a antistatická pryžová membrána. V pracovní poloze se plochy zajistí třmenovými uzávěry, snadné otevření rámu a fixování v této poloze zajišťuje plynová vzpěra. Vakuový kopírovací rám je vybaven bezolejovou vývěvou, která vyčerpá vzduch mezi skleněnou deskou a membránou. Tím zajistí rychlé a velmi pevné a rovnoměrné přitlačení předlohy na síto. Pro snadnou manipulaci se světlocitlivým materiálem je na rámu upevněna zářivková trubice se žlutým světlem. Materiál pro pryžovou membránu i vývěva jsou dodány od kvalitních západoevropských firem a na rámech SVR jsou používány již několik let bez reklamací na kvalitu. Kovové části rámu jsou práškově lakovány a galvanicky pokoveny.

Dotaz na cenu:

Prosím vyplňte tento formulář. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku.

*

* povinné údaje

  • Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
    Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
    [2. 9. 2023]
    Kromě servopohonu posuvu tiskové desky je použití servopohonu na pojezdu těrek, grafický 7" display a nový ovládací softvare. Umožňuje rychlejší,plynulý, tichý chod stroje, snadné a přesné nastavení p... [Více]
  • Výroba hliníkových rámů pro síta
    [9. 4. 2014]

y