Prodejce poloautomatů pro sítotiskSupplier of semiautomatic screen printing machines (English version)Siebdruck Halbautomaten - Verkauf (Deutsch Version)
Úvodní stránka > Sítotiskové poloautomaty > HORIZONT M1 - Sítotiskový poloautomat

HORIZONT M1 - Sítotiskový poloautomat

HORIZONT M1 - Sítotiskový poloautomat
Technické údajeCIMA HORIZONT M1
Tiskový formát500 x 700 mm
Velikost desky700 x 1000 mm
Max. velikost rámů920 x 1000 mm
Výška potisk. materiálu0 - 150 mm
Rozměry
šířka1200 mm
délka1500 mm
výška1900 mm
Hmotnost395 kg
El. přípojka3 N PE 400 V 50 Hz / 16 A
Příkon0,5 kW
PLC řízení
OP panel
Nakládací kolíky - volitelné příslušenství
12 funkčních tlačítek
Optická závora
Menší poloautomat pro potisk plošného materiálu do formátu B2 (500 x 700 mm).
CIMA HORIZONT M1 je poloautomatické zařízení pro plošný potisk materiálu do výšky až 150 mm s horizontálním zvedáním pracovní desky ze speciálního hliníkového sendviče. Snadno seřiditelná deska může být opatřena nakládacími kolíky, což umožňuje absolutně přesný soutisk. Další předností tototo zařízení je kvalitní přisávání potiskovaného materiálu pomocí výkonné vývěvy (kombinované sání - výfuk) za velmi tichého chodu. Možností omezení zdvihu se zkrátí délka chodu, čímž se zrychlí pracovní cyklus. Nastavitelnost nuceného odtrhu je samozřejmostí. K řízení všech funkcí stroje v automatickém anebo ručním režimu je použit řídící systém s displejem, počitadlem a signalizací poruch. Systém umožňuje naprogramování více druhů cyklů do základního nastavení a kdykoliv přecházet z jednoho druhu na jiný. Nastavení různých funkcí je velmi snadné. např.:
 • prodleva a plynulá regulace rychlosti pojezdu
 • přesně nastavitelný přítlak těrky.
Je možno zvolit nožní ovládání nebo opakování cyklů. Zařízení je vybaveno pneumatickým upínáním síta, optickou závorou a víkem, které chrání pracovníka před výpary (možnost připojení odsávání). Vestavěné svítidlo zajišťuje osvětlení pracovní plochy.


Nezávislá recenze o sítotiskovém poloautomatu vyšla ve světě tisku 11/2004 viz. Sítotiskový poloautomat CIMA Horizont M1

Dotaz na cenu:

Prosím vyplňte tento formulář. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku.

*

* povinné údaje

 • Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
  Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
  [2. 9. 2023]
  Kromě servopohonu posuvu tiskové desky je použití servopohonu na pojezdu těrek, grafický 7" display a nový ovládací softvare. Umožňuje rychlejší,plynulý, tichý chod stroje, snadné a přesné nastavení p... [Více]
 • Výroba hliníkových rámů pro síta
  [9. 4. 2014]

y