Prodejce mycích boxů a vymývacích van pro sítotiskSupplier of washout booths, washout sinks and washing boxes for screen printing (English version)Waschboxen und Entwicklungsbecken für Siebdruck - Verkauf (Deutsch Version)

ACM - Mycí box

ACM - Mycí box
Technické údajeACM
Max. rozměr mycích sít1500 x 1000 mm
Výška2000 mm
Šířka2000 mm
Hloubka900 mm
Vodní přípojka2 x 1/2
KanalizacePVC 40
El. přípojka1N PE 230 V 50 Hz / 16 A
Lze vyrobit i mycí boxy jiných rozměrů.
Mycí box s vyvolávací, prosvětlenou zadní stěnou. Používá se k manuánímu vyvolávání, vymývání a odvrstvování sítotiskových šablon. Maximální rozměr mytých sít: 1000 x 1500 mm a víc.
Mycí box ACM je zařízení, určené k manuánímu vyvolávání, vymývání a odvrstvování sítotiskových šablon vodními procesy. Díky svému tvaru a úpravě umožňuje použití vysokotlakých mycích zařízení při omezení exhalace vodní mlhy do prostoru dílny. Základní skříň s vanou je svařena ze speciálního antistatického polypropylenu, spolehlivě chemicky odolného. Povrh je velmi dobře čistitelný. Zadní stěna je akrylová, nebo polyesterová a je plošně prosvětlena difůsním světelným zdrojem. Součástí vany jsou armatury, snadno připojitelné na vodovodní síť a kanalizaci, nebo na vnitřní recyklační oběh medií v dílně. Polypropylenová skříň s vanou spočívá na podstavci, montovaném z ocelových profilů, antikorozně upraveném a kvalitně lakovaném práškovými barvami. Toto uspořádání umožňuje snadnou dopravu a stěhování normalizovanými stavebními profily a otvory.

Dotaz na cenu:

Prosím vyplňte tento formulář. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku.

*

* povinné údaje

  • Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
    Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
    [2. 9. 2023]
    Kromě servopohonu posuvu tiskové desky je použití servopohonu na pojezdu těrek, grafický 7" display a nový ovládací softvare. Umožňuje rychlejší,plynulý, tichý chod stroje, snadné a přesné nastavení p... [Více]
  • Výroba hliníkových rámů pro síta
    [9. 4. 2014]

y