Prodejce mycích boxů a vymývacích van pro sítotiskSupplier of washout booths, washout sinks and washing boxes for screen printing (English version)Waschboxen und Entwicklungsbecken für Siebdruck - Verkauf (Deutsch Version)

ACM - Mycí box

ACM - Mycí box
Technické údajeACM
Max. rozměr mycích sít1500 x 1000 mm
Výška2000 mm
Šířka2000 mm
Hloubka900 mm
Vodní přípojka2 x 1/2
KanalizacePVC 40
El. přípojka1N PE 230 V 50 Hz / 16 A
Lze vyrobit i mycí boxy jiných rozměrů.
Mycí box s vyvolávací, prosvětlenou zadní stěnou. Používá se k manuánímu vyvolávání, vymývání a odvrstvování sítotiskových šablon. Maximální rozměr mytých sít: 1000 x 1500 mm a víc.
Mycí box ACM je zařízení, určené k manuánímu vyvolávání, vymývání a odvrstvování sítotiskových šablon vodními procesy. Díky svému tvaru a úpravě umožňuje použití vysokotlakých mycích zařízení při omezení exhalace vodní mlhy do prostoru dílny. Základní skříň s vanou je svařena ze speciálního antistatického polypropylenu, spolehlivě chemicky odolného. Povrh je velmi dobře čistitelný. Zadní stěna je akrylová, nebo polyesterová a je plošně prosvětlena difůsním světelným zdrojem. Součástí vany jsou armatury, snadno připojitelné na vodovodní síť a kanalizaci, nebo na vnitřní recyklační oběh medií v dílně. Polypropylenová skříň s vanou spočívá na podstavci, montovaném z ocelových profilů, antikorozně upraveném a kvalitně lakovaném práškovými barvami. Toto uspořádání umožňuje snadnou dopravu a stěhování normalizovanými stavebními profily a otvory.

Dotaz na cenu:

Prosím vyplňte tento formulář. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku.

*

* povinné údaje

 • POJÍZDNÝ DRŽÁK ROLÍ
  POJÍZDNÝ DRŽÁK ROLÍ
  [28. 2. 2018]
  Možnost uchycení až 5 ks rolí na jednom vozíku.Role jsou na úchytech s ložiskama, snadné otáčení.Možnost doplnit o zařízení k převíjení z role na roli.Možnost ukotvení pojízdného držáku k tiskovému st... [Více]
 • Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
  Inovace sítotiskového poloautomatu Horizont M1
  [6. 3. 2016]